Objednávej se
slevou až 70 %

Bez povinnosti pravidelných odběrů.
Registrace bez vstupních poplatků.

Registruj se! Speciální nabídky

Registrujte se ještě dnes!

A získejte Speciální nabídky pouze pro vás

Staň se AVON LADY a

získej speciální výhody

Máte ráda kosmetiku a doplňky Avon a chtěla byste si objednávat bez účasti své Avon Lady sama a rovnou ze skladu se slevami?

Chci slevové konto

Prohlédněte si Aktuální katalog produktů AVON

Naleznete zde
Katalog
Aplikace

Stáhněte si novou mobilní aplikaci avon on

Google Play App Store

Příběhy našich spokojených ladies

 Eva M.

Eva M.

Já jsem se k Avonu dostala úplnou náhodou, ne že bych Avon před tím neznala (objednávala jsem od kolegyň z práce z katalogu). No ale tak 2 roky zpět mě zaujala reklama na FB byla tam sada letních sklenic a sada Encanto a jelikož miluju jakékoliv dárečky tak sem si objednala a pak zjistila, jak je to celkem snadné a hlavně jsem si opravdu zamilovala ty dárečky k objednávkám a výhodné ceny... No a teď si zas objednávají kolegyně o de mě.

Hana J.

Hana J.

K Avonu mě přivedla moje, v té době nezletilá, dcera, která před 22 lety přinesla domů katalog a chtěla udělat první objednávku, se kterou jsem ji pomohla. Kolegyně v práci měly o výrobky Avonu velký zájem, který jim zůstal do dneška. Logicky jsem se stala AL já, nikoli má dcera, která preferovala jiné zájmy . Výrobky od Avonu používám po celou dobu, mám je ráda a Avon se stal mým životním koníčkem.

Hana J.

Nikola B.

K Avonu jsem se rozhodla přidat sama poté, co kamarádka bohužel od Avonu odešla a já nechtěla přijít o vaše úžasné výrobky. Tak jsem si poslala žádost a bylo to. U Avonu jsem moc spokojená a neměnila bych. Jsem šťastná i za své zákaznice, které mi jsou věrné a pomalu se přidávají i další.

Romana B.

Romana B.

S Avonem jsem se setkala na střední škole a pak v průběhu let u kamarádek, od kterých jsem pro sebe a rodinu výrobky kupovala. Několik let jsem se věnovala nabídce kosmetických výrobků jiné značky. Ale teprve před pár lety mě kamarádka oslovila s možností registrace Avon Lady. S Avon výrobky jsem spokojená, firma ušla pořádný kus cesty, vylepšené řady jsou opravdu super, katalogové ceny příznivé, akční ceny neodolatelné a bonusové ohodnocení udělá vždy radost. Po každé ukončené kampani se už těším na nový katalog

Často kladené otázky

1. Co mi registrace přinese?

Díky registraci získáte celou řadu výhod. Třeba extra slevy z cen výrobků v katalogu podle výše své objednávky. Zapojit se můžete i do dárkového programu a získat tak každou kampaň skvělé dárky k nákupu. Jen na Vás záleží, zda se rozhodnete objednávat jen pro sebe nebo svou rodinu nebo i pro kamarádky a kolegyně a využít tak až 30 % slevy na své objednávky.

Žádné vstupní poplatky neplatíte. Pokud se rozhodnete zaregistrovat a objednávat z katalogů aktuálních kampaní, nic Vás to nestojí. Můžete si i zvolit různé způsoby doručení a platby.

Jen Vy sama si určíte, kdy se budete svému koníčku věnovat. Můžete se rozhodnout pro objednávání jen sama pro sebe nebo v případě zájmu rozvíjet svoje obchodní schopnosti a profesionálně růst. Rádi Vám podáme pomocnou ruku a poskytneme obchodní a kosmetické tréninky.

Nabízíme Vám řadu způsobů jak objednat, a to jak online pomocí aplikace Avon ON, tak i prostřednictvím SMS. Objednávku Vám dle volby doručíme na adresu, poštu, na výdejní místa a nově i do úložných boxů od WeDo.


Jako nově registrovaná AVON Lady se můžete zapojit do dárkového programu Moje AVON přivítání, ve kterém se můžete odměnit dárky v přibližné hodnotě 4500 Kč viz. obrázek výše. Dárkový program se vztahuje na 3 po sobě jdoucí kampaně, ve kterých pokud objednáte ve stanovené výši, získáte skvělé kosmetické dárky. Zároveň Vás v každé kampani čekají motivační programy, ve kterých můžete získat celou řadu dalších dárků.

Sama se rozhodnete, kdy objednáte. Nezaujala Vás nabídka aktuální kampaně? Kosmetické novinky příští kampaně si Vás určitě získají. Nemusíte tedy nakupovat pravidelně a jestliže se rozhodnete dále neobjednávat, můžete i kdykoliv skončit.

Ano, můžete si zdarma a jednoduše otevřít vlastní Online obchod. Díky němu můžete mít otevřeno 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, takže Vaši zákazníci mohou nakoupit kdykoliv.

I v online světě od nás získáte maximální podporu. Každou kampaň můžete využít profesionální materiály pro sociální sítě nebo rozeslat svým známým z aplikace Avon ON katalog do mobilu, ze kterého odkudkoliv snadno objednají. S digitálními nástroji ušetříte spoustu času.


Registrace zdarma a bez závazků

Máte ráda kosmetiku a doplňky Avon a chtěla byste si objednávat bez účasti své Avon Lady sama a rovnou ze skladu se slevami?

Registrovat se

Avon Zone Manager

Barbora Šmejkalová

IČ: 06942369

+420 732 804 456

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: